15. marca sa v Berlíne uskutoční prvá verejná prezentácia českej hardvérovej peňaženky TREZOR a príde aj skutočný Satoshi Nakamoto

O Trezore sa hovorilo už veľmi dlho a konečne prichádza čas, kedy sa táto myšlienka hardvérovej peňaženky stane realitou.

Kategória: Startupy Témy: Bitcoin peňaženka Česko Coinmap Satoshi Nakamoto SatoshiLabs TREZOR

TREZOR je hardvérová peňaženka pre Bitcoin a ďalšie kryptomeny, na ktorej vývoji sa podieľali v rámci firmy SatoshiLabs, české bitcoin legendy Marek Palatinus alias “Slush” (autor prvého poolu na ťaženie bitcoinov na svete) a Pavol Rusnak alias “Stick” z pražského Hackerspace.

Ich finálny produkt, funkčnú verziu hardvérovej peňaženky, predstavia 15. marca (sobota) na podujatí Bitcoin Exchange Berlin (BXB) v nemeckom Berlíne. Ide o pravidelnú mesačnú akciu organizovanú Aaronom Koenigom.

TREZOR team na podujatí predstaví využitie TREZORu v kombinácií s myTREZOR Web Wallet, od počiatočného nastavenia, cez základné operácie ako je odosielanie a prijímanie bitcoinov, správu TREZOR účtov a iných vecí spojených s praktickým využitím tejto peňaženky a radami ako sa vyhnúť chybám.

Okrem dvojice, ktorá stojí za Trezorom, budú na konferencii prednášať aj Jeremias Kangas z LocalBitcoins.com alebo Tamás Blummer z Bits of Proof.

Presná adresa podujatia je Betahaus, Prinzessinnenstraße 19-20, Berlín. Začiatok podujatia bol stanovený na 16:00 v sobotu 15. marca.

Viac o akcii nájdete tu https://www.facebook.com/events/1387963898095131

P.S. Mimochodom, usporiadatelia Bitcoin Exchange Berlin sľubujú v tomto článku aj príchod skutočného Satoshi Nakamota. Bude ním Marek Palatinus alebo ide iba o marketingový trik?

Zdroj: http://www.bitcointrezor.com/news/2014-03-13-public-demo-trezor-status
Ak Vás článok zaujal, podporte autora článku, ďakujeme.
KOMENTÁRE (0)

Pridaj komentár