26. februára sa uskutoční v Banskej Bystrici verejná prednáška “Bitcoin – How does it work?”

Budúci týždeň bude Ekonomická fakulta Mateja Bela v Banskej Bystrici hostiť verejnú prednášku o Bitcoine, na ktorej budú zaujímaví hostia.

Kategória: Podujatia Témy: Banská Bystrica Bitcoin fakulta kryptomena prednáška Slovensko verejnosť

Ak máte budúci týždeň v stredu 26. februára o 10:40 cestu okolo Ekonomickej fakulty v Banskej Bystrici, tak určite zavítajte na verejnú prednášku o Bitcoine s názvom “Bitcoin – How does it work?“, ktorú organizuje Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici v spolupráci s Independent Traders Club – klub obchodníkov a investorov.

Témou bude predstavenie toho, čo je to Bitcoin, prečo vznikol, na akom princípe funguje a to nielen z technického pohľadu, ale aj z pohľadu investorov.

Hostia prednášky budú Juraj Bednár z Progressbaru, Tomáš Virdzek z Independent Traders Clubu a Marián Jančuška z 0011, s. r. o. (majiteľ prvého spusteného Bitcoin automatu v Strednej Európe).

Ak by ste sa nemohli osobne dostaviť do auly ROTUNDA na fakulte, tak majú pre vás organizátori náhradu v podobe real-time streamu z prednášky. Link uverejnia pred prednáškou na facebook stránkach eventu, kde nájdete aj podrobnejšie info https://www.facebook.com/events/1406062746312304 a môžete potvrdiť aj svoju účasť, aby mali organizátori aspoň približný prehľad o počte ľudí, ktorí majú o prednášku záujem.

 


View Larger Map

plagat_bitcoin_how_does_it_work

 

Zdroj: http://coinunity.sk/topic/425, https://www.facebook.com/events/1406062746312304
Ak Vás článok zaujal, podporte autora článku, ďakujeme.
KOMENTÁRE (0)

Pridaj komentár