Aká bola najpopulárnejšia droga na Silk Road?

Toto trhovisko, kde sa obchodovalo so všetkým od drog po objednanie vraždy nepohodlnej osoby bolo v októbri zrušené po policajnej razii.

Kategória: Spoločnosť a štýl Témy: drogy extáza kapitalizmus kryptomena LSD marihuana nezamestnanosť Silk Road USA

Zakladateľ anonymného online trhoviska Silk Road, bol po zásahu bezpečnostných zložiek obvinený z objednania vraždy a ďalších trestných činov, takže Silk Road je dnes už minulosťou a podobnému osudu sa nevyhnú ani ďalšie anonymné trhoviská, aj napriek tomu, že sú prístupné iba cez skryté stránky na Darknet sieti cez Tor.

Ale minimálne informatívne pôsobí táto správa, kde je možné nájsť, že najpopulárnejšou dopytovanou drogou na tomto online trhovisku bola extáza alebo ak chcete 3,4-metylendioxy-N-metylmetamfetamín , skrátene MDMA.

Druhou v poradí bolo LSD a treťou Marihuana. Poradie ďalších drog nájdete v nasledujúcom zozname. Ak vám tie skratky nič nepovedia, skúste na ne kliknúť pre bližšie vysvetlenie na stránkach Wikipédie. V podstate, ale okrem Marihuany ide všetko o syntetické drogy s rôznymi psychoaktívnymi účinkami. Poväčšine ide o deaktiváciu alebo naopak aktiváciu rôznych receptorov v mozgu, ktorých výsledkov je nekoordinované prezentovanie vnemov, ktoré si ľudia vysvetľujú ako spirituálny zážitok, výlet mimo reality alebo ako “krajší” a “inšpiratívnejší” svet ako ten reálny, v ktorom žijeme od narodenia.

Zoznam najpopulárnejších drog na dnes už neexistujúcom ilegálnom online trhovisku Silk Road

  1. Extáza (MDMA)
  2. LSD
  3. Marihuana
  4. NBOMe
  5. 2C
  6. Psychadelické huby
  7. DMT
  8. Lieky na predpis
  9. Ketamín

Zdroj: bitcoinexaminer.org
Ak Vás článok zaujal, podporte autora článku, ďakujeme.
KOMENTÁRE (1)

Pridaj komentár